poniedziałek, 19 kwiecień 2021 16:15

"Alcumena. Pismo interdyscyplinarne" - Call for papers!!!

Z radością i przyjemnością zapraszamy studentów, doktorantów oraz wszystkie młode osoby chcące rozwijać się naukowo do zgłaszania propozycji artykułów do publikacji w kwartalniku naukowym „Alcumena. Pismo Interdyscyplinarne”. Zapraszamy osoby związane ze wszystkimi dziedzinami naukowymi.

„Alcumena. Pismo Interdyscyplinarne” jest czasopismem wydawanym internetowo od 2020 roku. Pierwszy rocznik (4 numery) zostały nawet dofinansowane ze środków MNiSW w ramach stosownego projektu, dzięki czemu mogliśmy stworzyć profesjonalną platformę za pośrednictwem, której można zgłaszać do nas swoje propozycje tekstów. Wszystkie zgłaszane do nas propozycje przechodzą proces recenzji zgodnie ze standardem double-blind review.

Zapraszamy również na stronę czasopisma po więcej informacji - http://alcumena.fundacjapsc.pl/index.php/alcumena/index.