środa, 14 październik 2020 09:49

Na fali dobrych wyborów zawodowo-edukacyjnych

Celem projektu “Na fali dobrych wyborów zawodowo-edukacyjnych” jest przeprowadzenie doradztwa zawodowego dla 450 uczniów klas VII–VIII szkoły podstawowej. Działanie ma pozwolić na przygotowanie uczniów do odpowiedzialnego planowania kariery i podejmowania przy wsparciu doradczym decyzji edukacyjnych i zawodowych uwzględniających znajomość własnych zasobów oraz informacje na temat rynku pracy i systemu edukacji.

W ramach projektu każdy z uczestników zrealizuje 2 indywidualne spotkania z doradcą zawodowym (po 1,5 godz. każde). Uwzględniając obecną sytuację epidemiczną spotkania będą realizowane online.

W związku z otrzymanym dofinansowaniem na realizację projektu ze środków Miasta Gdynia udział w projekcie jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy do projektu:

Zgoda rodzica na udział do projektu do pobrania tutaj.

Regulamin projektu do pobrania tutaj.

Koordynator projektu - Patrycja Rajek, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..