Stażyści

Zainteresowane osoby zachęcamy do odbycia stażu w naszej Fundacji. Poniżej lista osób aktualnie odbywających staże.

 

Gracjana Kierznikiewicz

Licencjat na kierunku Stosunki Międzynarodowe na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Obecnie na ostatnim roku studiów magisterskich z tego samego obszaru. Podczas studiów uczestniczka II edycji Projektu Rozwoju Kompetencji na AMW. 

Uwielbia podróże i książki. 

kierznikiewicz staż


Joanna Kopyścińska

Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Gdańskim i studentka studiów magisterskich stosunków międzynarodowych na Akademii Marynarki Wojennej. Interesuje się odkrywaniem różnych kultur i miejsc na świecie. Swój wolny czas wypełnia udziałem w projektach.

kopyścińska staż


Małgorzata Rudnik

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyłam kierunek rosjoznawstwo. Obecnie studiuję stosunki międzynarodowe II stopnia na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Moją pasją są podróże, nauka języka rosyjskiego oraz literatura. Wolny czas chętnie spędzam aktywnie, biegając lub jeżdżąc na rowerze. Istotny element mojego codziennego życia stanowi także wolontariat, jestem zaangażowana w pomoc osobom bezdomnym oraz misje zagraniczne.

rudnik staż


Konrad Barzowski

Student 3 roku stosunków międzynarodowych na Akademii Marynarki Wojennej. Interesuję się polityką i kulturą Bliskiego Wschodu. Moje pasje to podróże, gotowanie i barmaństwo. Swoją przyszłą karierę wiąże z organizacjami non profit.

barzowski staż


Przemysław Drwęcki

Jestem studentem AMW w trakcie studiów magisterskich na kierunku stosunki międzynarodowe. Interesuję się historią, nowinkami technologicznymi oraz muzyką współczesną. Byłem uczestnikiem projektu Rozwoju kompetencji zawodowych, komunikacyjnych i analitycznych studentów stosunków międzynarodowych Akademii Marynarki Wojennej.

drwęcki staż


Kacper Tuszer

Jako osoba poszukująca doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z kierunkiem kształcenia, chciałbym rozwijać swoje kwalifikacje w kierunku zarządzania projektami, kierowania zespołem, administrowania. Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy i pracy pod presją czasu należy do moich mocnych stron. Jestem skoncentrowany na wynikach, a odporność na stres i kreatywność to moje silne cechy, które chcę wykorzystać w nowej pracy pozwalającej mi na dalszy intensywny rozwój.

tuszer staż


Marcin Dobrowolski

Jestem absolwentem Szkoły Morskiej w Gdyni i posiadam dyplom oficera nawigatora statków morskich. Obecnie jestem studentem 3 roku stosunków międzynarodowych na Akademii Marynarki Wojennej. Moje zainteresowania naukowe obejmują politykę i kulturę Ameryki Południowej. Dodatkowo interesuję się Iranem oraz Afryką południowo wschodnią. Pasjonują mnie podróże, fotografia i literatura w dużych ilościach. Jestem wprawnym żeglarzem. Lubię gotować i pić dobrą kawę.

dobrowolski staż

Nasz adres:
 
Fundacja PSC
ul. Komandorska 23/12
81-232 Gdynia
 
Nasze dane:
 
KRS: 0000341169
REGON: 220899728
NIP: 958-16-24-510